Оновлений Hyundai Elantra дебютує влітку 2018 року

Обновлённый Hyundai Elantra дебютирует летом 2018 года

В кінці літа 2018 року корейська компанія Hyundai Motor Company планує офіційно представити широкій громадськості оновлений компактний седан Hyundai Avante. У багатьох країнах планети цей автомобіль пропонується під назвою Hyundai Elantra.

Напередодні цієї події в інтернеті почала з’являтись додаткова інформація про «новий седан. Зокрема, новими подробицями про рестайлінгової 4-дверної моделі поділилося популярне корейське видання Top Rider.

Як повідомляє ресурс, оновлений компактний седан Hyundai Avante/Elantra отримає переглянуту радіаторну решітку і змінену світлотехніку. Крім цього, у автомобіля з’явиться новий передній і задній бампер, нова кришка багажного відділення і нові набори литих колісних дисків.

За даними видання, на «домашньому» ринку оновлений седан Hyundai Avante 2019 модельного року буде запропонований з 1,6-літровим двигуном сімейства Smart Stream. Аналогічний силовий агрегат використовується на моделі Kia K3/Forte/Cerato нового покоління, де він видає 123 сили і 154 Нм.

До особливостей цього силового агрегату варто віднести систему розподіленого уприскування палива з двома форсунками у впускному тракті кожного циліндра і зниження тертя. Крім усього іншого, пару цьому двигуну на оновленому седані Hyundai Avante/Elantra може скласти варіатор.

За інформацією корейського видання, інша лінійка силових агрегатів оновленого седана Hyundai Avante/Elantra залишиться без змін. Нагадаємо, в Південній Кореї автомобіль доступний з моторами 1.6 GDi (132 к. с.),1.6 T-GDi (204 л. с.) і 1.6 e-VGT (136 л. с.). Крім цього для машини доступний движок 1.6 LPi (120 л. с.), що працює на зрідженому газі.

Швидше за все, незабаром після прем’єри оновленого седана Hyundai Avante корейська марка представить «новий» 4-дверний Elantra, призначений для глобального ринку.