Оновлений Renault Kadjar розсекретили до прем’єри

Обновлённый Renault Kadjar рассекретили до премьеры

Очікується, що рестайлінговий «паркетник» вийде на ринок до кінця поточного року.

Фотографії посвежевшего Renault Kadjar без якого-небудь камуфляжу опубліковані в базі міністерства промисловості Китаю. Так як дореформені європейська та «піднебесна» версії моделі відрізняються незначно, то можна припустити, що «старосветский» крос оновиться так само.

Обновлённый Renault Kadjar рассекретили до премьеры

Власне, зовні соплатформенного Nissan Qashqai «паркетник» Renault сильно не змінився: після рестайлінгу Kadjar обзавівся іншими бамперами, передній номерний знак підняли вище, ззаду встановили інші катафоти. У моделі патентних на фото відсутні противотуманки – цілком можливо, що їх форму теж поміняли. Знімків інтер’єру поки немає. Не виключено, що в салоні з’явилася нова мультимедійна система з вертикальним сенсорним екраном, як у останніх Espace, Koleos і Megane.

Обновлённый Renault Kadjar рассекретили до премьерыоновлений Renault Kadjar, версія для Китаю

За попередніми даними, моторна лінійка китайського варіанту Kadjar не змінилася: у Піднебесній кросовер пропонується з бензиновими чотирициліндровими турбодвигуном 1.2 і «атмосферником» 2.0 з віддачею в 117 і 150 л. с. відповідно. Перший мотор працює в парі з п’ятиступінчастою «механікою», другий поєднується з варіатором. Каджар з турбомотором доступний тільки з переднім приводом, у кросу з дволітровим двигуном є версія 4х4.

Обновлённый Renault Kadjar рассекретили до премьеры

В Європі дореформений Kadjar пропонується з бензиновими «турбочетверками» 1.2 TCe (130 к. с.) і 1.6 TCe (165 л. с.), а також з дизелями 1.5 dCi (110 л. с.) і 1.6 dCi (130 к. с.). Всі мотори поєднуються з МКП, для двигунів 1.2 та 1.5 ще передбачений «робот», а 130-сильного дизеля покладено варіатор X-Tronic. Привід теж передній або повний. За неофіційною інформацією, в гамі європейського рестайлінгового Kadjar може з’явитися турбомотор 1.3, розроблений Renault спільно з концерном Daimler (цим двигуном, наприклад, оснащується новий Mercedes A-Class).

Обновлённый Renault Kadjar рассекретили до премьеры

Прем’єра оновленого Kadjar, ймовірно, відбудеться в цьому році. Нагадаємо, кросовер вийшов на ринок в 2015-м. Для Європи «паркетник» виробляють на іспанському заводі Рено, в Китаї ж продають модель локальної збірки – її випуск налагоджено на заводі СП Renault і Dongfeng.