Перший електрокар Ford побудують на платформі Focus

Первый электрокар Ford построят на платформе Focus

Першим електрокаром компанії Ford, який зараз відомий під назвою Mach 1, стане кросовер. Про це повідомляє Autocar з посиланням на неназване джерело. Машина отримає індекс CX430 і буде побудована на платформі C2, яку використовує новий Focus. Крім США, машина буде продаватися в Європі. За даними видання, у Великобританії продажі електрокара заплановано на 2020 р.

У свою чергу Motor1, повідомляє, що машина отримає систему переднього приводу. Дизайн моделі буде нагадувати Mustang. За неофіційними даними, запас ходу новинки перевищить 300 миль (482 кілометра).

Також не виключається поява нового електрокара, який складе конкуренцію Chevrolet Bolt і Tesla Model 3. За попередніми даними, машина отримає назву Model E. Виробництво автомобіля почнеться в 2019 році на заводі в Мексиці. Новинка отримає дві гібридні версії і повністю електричну модифікацію.

У план розвитку електрифікованих транспортних засобів до 2020 року виробник має намір інвестувати близько 4,5 мільярдів доларів. Всього в модельній лінійці компанії з’явиться 13 електрокарів. У Ford сподіваються, що в 2020 році 40% продажів світових продажів бренду будуть припадати саме на такі машини. Зокрема, в 2022 р. версії з бензин-електричними силовими установками повинні з’явитися пікап F-150 і спорткар Mustang.