Peugeot оновив свій популярний сітікар

Peugeot обновил свой популярный ситикар

Не відбулося нічого несподіваного. Міський малюк отримав новий двигун, два нових кольори кузова і кілька свіжих рівнів обробки. В Європі за новинку просять мінімум 10 142 євро.

Це оновлення було цілком очікувано, оскільки два соплатформенних субкомпактних міських хетчбека Toyota Aygo і Citroеn С1 отримали ті ж обновки дещо раніше. І до самого маленького Peugeot дістався новий моторчик.

Peugeot обновил свой популярный ситикар

Це літровий трициліндровий двигун, який відповідає екологічним вимогам Євро 6.2, який, як і всі побратими видає 72 л. с. потужності. І це відразу на чотири сили більше, ніж було раніше. Новий двигун не кардинально чистіше попередника. Але розробники стверджують, що при збільшенні потужності він став трохи більш економічний.

Peugeot обновил свой популярный ситикар

Комплектації Allure і Collection отримали два нових кольори кузова. Це зелений і блакитний металіки, причому, в більш дорогих версіях можна отримати дах і корпуси дзеркал заднього виду чорного кольору. А найдорожчі варіанти можуть похвалитися і м’яким дахом з електроприводом, що перетворює Peugeot 108 в кабріолет.

Peugeot обновил свой популярный ситикар

Трохи розширилося і електронне пропозицію. Оновився семидюймовий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи. Вона тепер сумісна з Apple CarPlay і Android Auto і отримала функцію «дзеркальний екран», яка дозволяє перенести деякі програми зі смартфона на екран автомобіля, і використовувати їх, управляючи клавішами і кнопками автомобіля.

Peugeot обновил свой популярный ситикар

З’явилися і нові системи безпеки. Це активне екстрене гальмування і утримання автомобіля на смузі руху. У дорогих комплектаціях вони встановлені за замовчуванням, а в більш дешеві клієнт їх може дозамовити.