Під брендом Aurus випустять «народний» позашляховик

Под брендом Aurus выпустят «народный» внедорожник

Новий російський бренд Aurus, під який будуть продаватися автомобілі проекту «Кортеж», випустить ще один масовий продукт — «народний» позашляховик. Про це заявив голова Міністерства промисловості і торгівлі Денис Мантуров на презентації бренду Aurus в Москві.

За словами чиновника, новинка буде створена на єдиної модульної платформі (ЄМП), яку використовують і інші автомобілі сімейства. Він підкреслив, що на даний момент вже є підтвердження від Sollers про надання потужностей УАЗа і заводу в Набережних Челнах для виробництва автомобілів Aurus.

Що стосується кросовера під назвою «Комендант», то він буде випущений вже в кінці наступного року. Він додав, що на нього керівництво бренду зараз робить основну ставку. Крім кросовера в сімейство Aurus увійшли лімузин і седан під назвою «Сенат» і мінівен «Арсенал».

В рамках проекту «Кортеж» також ведеться розробка мотоцикла супроводу. Ключовими регіони продажів автомобілів стануть Азія, арабські країни, Європа і Південна Америка.

Назва Aurus утворена початковими складами слів Aurum (лат. золото) і Russia (лат. Росія). Прийом замовлень на ці машини хочуть відкрити 29 серпня. Перші машини клієнти отримають на початку 2019 року. Раніше Володимир Путін заявив, що придбати такі автомобілі зможуть не тільки багаті росіяни, але і люди з будь-яким достатком.