Показаний найшвидший Volkswagen Golf

Показан самый быстрый Volkswagen Golf

Компанія Volkswagen представила нову топову модифікацію Golf GTI під назвою TCR. Автомобіль отримав відключається обмежувач максимальної швидкості, ставши найшвидшою моделлю марки на дорогах загального користування і найшвидшим серійним «Гольфом». Новинка дебютувала на наймасштабнішою зустрічі фанатів GTI біля озера Вертерзее, Австрія.

Показан самый быстрый Volkswagen Golf

Хот-хетч, який став дорожньої модифікацією гоночного Volkswagen Golf GTI TCR, оснащується дволітровим турбомотором, віддача якого становить 290 кінських сил і 370 Нм крутного моменту (доступний з 1600 оборотів). На звичайному GTI мотор видає 230 кінських сил у базовій модифікації і 245 сил у версії Performance.

Крім цього, новинка комплектується семиступінчастим «роботом» з двома зчепленнями і диференціалом в передній осі.

Показан самый быстрый Volkswagen Golf

Максимальна швидкість Golf GTI TCR обмежена електронікою на позначці 250 кілометрів на годину. Без обмежувача вона складе 264 кілометра в годину.

Найпотужнішою до останнього часу модифікацією Golf GTI був 310-сильний Clubsport S. Тираж моделі склав 400 примірників. Від звичайної машини вона відрізнялася каркасом безпеки замість задніх крісел, акумулятором меншого розміру і спеціальним режимом роботи адаптивної підвіски.