Що BMW готує в новому кросовері X7

Что готовит BMW в новейшем кроссовере X7

BMW запросив кількох журналістів, які пишуть на автомобільну тему, на свій завод в Спартанберге (США), щоб вони протестували прототип новітнього кросовера BMW X7. Його серійне виробництво почнеться через чотири місяці в Спартанберге. Пропонуємо вашій увазі думку про цю новинку редактора сайту Autoblog.

Деякі автолюбителі висловлюють думку, що BMW X7 стане просто більш великої версією BMW X5. Але це не зовсім так. Так, X7 більше, ніж X5, але він також помітно відрізняється від нього по дизайну кузова (це зрозуміло, навіть незважаючи на камуфляж).

Что готовит BMW в новейшем кроссовере X7

У X7 подовжена колісна база. Німецький автогігант поки не назвав ніякі конкретні цифри, але зрозуміло, що у нього буде просторий салон з містким багажником. У цього нового кросовера передбачений третій ряд сидінь. Правда, простору у другому ряду сидінь не так багато, як хотілося б (в якості прикладу можна назвати 7-Series).

Велика частина салону BMW X7 прихований камуфляжем, однак, редактору сайту Autoblog вдалося розглянути його новий дизайн, і він залишився ним повністю задоволеним. Особливе враження на нього справила новітня цифрова приладова панель, що має чи не футуристичний дизайн.

У стандартній комплектації кросовер отримає адаптивну пневматичну підвіску на обох осях, а в якості опції — інтегральне активне рульове управління з рульовою рейкою з перемінним кроком зубів і підрулюючим механізмом задніх коліс, а також систему активної підвіски Dynamic Drive, яка знижує крен кузова за рахунок розподілу навантаження між переднім і заднім мостом. Природно, це далеко не всі системи у цього автомобіля.

Что готовит BMW в новейшем кроссовере X7

BMW X7 тестували з дизельними двигунами. Виявилося, що в салоні кросовера з дизелем трохи шумно, так і поїздка була не дуже комфортною. Інженер BMW сказав, що серійна версія отримає оновлену підвіску, і тому поїздка стане комфортніше. Що ж, у прототипів бувають недоліки. Сподіваємося, у серійної версії не буде.

BMW поки нічого не сказав про ціни цієї новинки. За чутками, версія з шестициліндровим двигуном буде коштувати близько 80 000 доларів, а з двигуном V8 – близько 100 000 доларів.