Що чекає Toyota Prius в майбутньому

Что ждет Toyota Prius в будущем

Популярний американський телеведучий і колекціонер автомобілів Джей Лено у своєму новому інтерв’ю заявив, що Toyota Prius першого покоління коли-небудь стане колекційною моделлю.

«Prius – це той автомобіль, з яким пов’язано багато спогадів. Для багатьох американців він є самим першим гібридом. Думаю, через деякий час він стане справжнім класичним автомобілем», — сказав Лено.

Toyota Prius першого покоління з’явився в 1997 році. Спочатку його продавали тільки в Японії. У 2000-му році його стали продавати в Європі та США. Це був перший масовий гібридний автомобіль. Його гібридна силова установка складалася з чотирициліндрового 1,5 л бензинового двигуна і електромотора і акумуляторної батареї. Загальна потужність такої силової установки – 114 к. с.

Что ждет Toyota Prius в будущем

Зараз пропонують автолюбителям Prius четвертого покоління. Кілька місяців тому автомобіль був помітно оновлено. Він отримав більш потужну батарею, завдяки чому на електромоторі він може тепер проїхати близько 70 км. Швидка підзарядка до 80% займає всього 20 хвилин.

На думку Джея Лено прислухаються багато американські автолюбителі. Однак, на наш погляд він поквапився з прогнозом того, що Toyota Prius першого покоління коли-небудь стане класичним автомобілем в прямому сенсі цього слова. Втім, мало що буде років через тридцять або сорок.