Skoda розповіла про відкритої версії кросовера Karoq

Skoda рассказала об открытой версии кроссовера Karoq

Компанія Skoda деякі технічні особливості експериментальної кабріолет-версії кросовера Karoq, створеної своїми студентами. У проекті взяли участь 23 учнів школи «Шкоди» у чеському місті Млада-Болеслав.

Робота над автомобілем почалася в жовтні 2017 року, коли група студентів під керівництвом своїх викладачів почали створювати дизайн крос-кабріолета. Остаточний проект був затверджений у січні нинішнього року. Прем’єра готового автомобіля запланована на початок червня.

Skoda рассказала об открытой версии кроссовера Karoq

Новинка створена на базі серійного Karoq, довжина, ширина і розмір колісної бази якого залишилися колишніми — 4382 мм, 1811 мм і 2638 мм відповідно. При цьому висота автомобіля вийшла нижче стандартного кросовера, так як на ньому застосували спортивні амортизатори від Skoda Octavia RS.

Крім того, студенти змінили форму передніх стійок, розробили нові фірмові логотипи Skoda, встановили інші дверні ручки. Нарешті, на прототипі застосували спеціальну підсвітку, що проектує емблеми компанії на землю в темний час доби.

Новинку оснастили 1,5-літровим чотирициліндровим бензиновим турбомотором, що дозволяє автомобілю прискорюватися з місця до 100 км/год за 8,4 секунди. Максимальна швидкість крос-кабріолета склала 204 км на годину.

Skoda рассказала об открытой версии кроссовера Karoq

Концепт-кар стане п’ятим за рахунком проектом, роботу над яким довірили студентам Skoda. Наприклад, у 2017 р. учні розробили особливу версію компакт-кар Citigo, який перетворили в електричний пляжний баггі.