Skoda за хвилину розібрала «Фабію» до гвинтика

Skoda за минуту разобрала «Фабию» до винтика

Компанія Skoda опублікувала відеоролик, в якому універсал Fabia розбирають практично до гвинтика. Тайм-лапс цього процесу займає всього хвилину.

Автомобіль був розібраний на заводі чеської марки в Млада-Болеславі після тривалого тесту німецького журналу Auto Bild. За два роки випробувань на машині проїхало більше 40 осіб, а пробіг «Фабії» перевищив 106 тисяч кілометрів. Цей універсал (дорестайлінгової версії) комплектувався 1,2-літровою бензиновою «турбочетверкой» і «роботом» з двома зчепленнями.

Після того, як «Фабію» повністю розібрали, кожну її робити вивчили фахівці німецької компанії DEKRA в присутності журналістів Auto Bild.

Компанія Skoda має намір відправити всі деталі автомобіля в Німеччину, де студенти коледжу марки зможуть в освітніх цілях знову зібрати з них цілу машину.

Сімейство Fabia оновилося в лютому цього року. У моделі змінився дизайн передка, а на зміну двигуну 1.2 прийшов трициліндровий агрегат об’ємом один літр. У оснащення «Фабії» увійшли світлодіодні фари, новий мультимедійний комплекс і опції з серії Simply Clever, наприклад, скребок для льоду з насічками для вимірювання глибини протектора покришок, двосторонні килимки і ліхтарик в багажнику.