Subaru Crosstrek отримає двигун від Toyota

Subaru Crosstrek получит движок от Toyota

У 2014 році Subaru Crosstrek став першим гібридним автомобілем в лінійці Subaru. Його тоді оснастили звичайної гібридною силовою установкою. Тепер же у Crosstrek буде версія PHEV. Її силова установка аналогічна тій, яка зараз використовується на гібридах компанії Toyota.

Subaru Crosstrek получит движок от Toyota

Crosstrek PHEV зможе працювати як в звичайному гібридному режимі, так і на одному електромоторі. Правда, технічні характеристики цієї подзаряжаемой гібридної силової установки поки не відомі. Також ми поки не знаємо, скільки такий автомобіль зможе проїхати на електромоторі або в гібридному режимі.

Subaru Crosstrek получит движок от Toyota

Фотографій Subaru Crosstrek PHEV, навіть шпигунських, ще немає (на фото показаний Crosstrek поточного року випуску). Але ми знаємо, що продажі цієї новинки почнуться у кінці 2018 року. Це означає, що його офіційна прем’єра відбудеться восени, можливо, на одному з європейських автосалонів.

Subaru Crosstrek получит движок от Toyota

З якими гібридами буде конкурувати Crosstrek PHEV? Його головним конкурентом стане Kia Niro PHEV, який на електромоторі проїжджає близько 42 км. Він, до речі, коштує від 28 840 доларів. Але не потрібно забувати і про Mitsubishi Outlander PHEV, проїжджаючого на електромоторі близько 35 км (його ціна – від 35 915 доларів).