Суперкар Pagani став частиною декору вітальні кімнати

Суперкар Pagani стал частью декора гостиной комнаты

Гонщик і колекціонер суперкарів Pagani Пабло Перес встановив у центрі вітальні свого будинку вертикальну стійку, на якій закріплена карбонова Zonda Revolucion. Фотографія незвичайного арт-об’єкта розміщена в Instagram-акаунті pperezc.

За даними Drivetribe, інсталяція — це всього лише вуглепластиковий повнорозмірний макет суперкара, без будь-яких механічних вузлів і агрегатів. Проте в одному з коментарів до посту в Instagram зазначено, що раніше це була справжня Pagani Zonda Revolucion.

Суперкар Pagani стал частью декора гостиной комнатыPagani Zonda Revolucion

Така машина оснащувалася шестилітровим атмосферних V12 AMG, віддача якого становить 800 кінських сил і 730 Нм крутного моменту. Коробка — шестиступінчаста «секвенталка» з часом перемикання передач 20 мілісекунд. З нуля до «сотні» суперкар здатний розігнатися за 2,5 секунди, а його максимальна швидкість складає 350 кілометрів на годину. Ціна Pagani Zonda Revolucion — 4,5 мільйона доларів.

Суперкар Pagani стал частью декора гостиной комнатыКвартира в Амстердамі.

Втім, розміщувати автомобілі в житлових приміщення, а також перетворювати їх в елементи декору — звичайна практика. Так, у лютому на продаж виставили будинок в Гаазі, на нижньому поверсі якого, обладнаному під кімнату відпочинку, припаркований Porsche Cayenne. Схожу концепцію можна зустріти і в Амстердамі: там машина припаркована практично на кухні.