Таксистів чекають великі штрафи

Таксистов ждут большие штрафы

Київський апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу Національної поліції на рішення суду першої інстанції, який визнав бездіяльність поліції з непритягнення до адміністративної відповідальності нелегальних таксистів, передає прес-служба Федерації роботодавців України, передає UNN.

За повідомленням прес-служби ФПУ, Окружний адмінсуд Києва ще 29 листопада 2017 задовольнив позовну заяву голови всеукраїнської громадської організації «Українська таксомоторна асоціація» (УТМА) та голови Федерації роботодавців Києва Андрія Антонюка до Нацполиции України про виконання повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності таксистів-нелегалів.

У Федерації нагадали, що Кодекс України про адміністративні правопорушення (Кпап) передбачає накладення фінансових санкцій на перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів без реєстрації в якості суб’єкта господарювання та без відповідної ліцензії (ліцензійної картки). При цьому, законом покладено на Нацполицию складати адмінпротоколи на таксистів-нелегалів.

Як зазначили в ФРУ, на рішення суду Нацполиция подала апеляційну скаргу, яку Київський апеляційний адміністративний суд відхилив.

При цьому, зазначили в прес-службі, апеляційна інстанція уточнила, що бездіяльність Нацполиции дійсно має місце в обов’язках виявлення і припинення нелегальної господарської діяльності у сфері перевезень на таксі.