Tesla Model 3 проїхала без підзарядки майже тисячу кілометрів

Tesla Model 3 проехала без подзарядки почти тысячу километров

Американець Шон Мітчелл встановив новий рекорд, проїхавши на електромобіль Tesla Model 3 без підзарядки 975,58 кілометра. Рухаючись зі швидкістю 32-48 кілометрів на годину, він провів за кермом 32 години. Таким чином Мітчелл покращив власне досягнення — 830 кілометрів на одній зарядці.

Для встановлення рекорду неподалік від міжнародного аеропорту Денвера, штат Колорадо, була знайдена кільцева дорога протяжністю 1,61 кілометра і перепадом висот не більше трьох метрів.

По ній Мітчелл його напарник Ерік Стрейт їздили поки батарея повністю не розрядилася. Вони намагалися скоротити до мінімуму кількість зупинок, а їжу, яку підвозили друзі, ловили сачком під час руху.

Автор рекорду зазначає, що низький заряд батареї бортові системи Model 3 почали показувати при ємності 66 кіловат-годин замість 75. Крім того, після 32-годинної поїздки виникли проблеми з зарядкою, і машину довелося відбуксирувати в сервісний центр.

У серпні 2017 року учасники італійського клубу власників Tesla проїхати на Model S 100D більше тисячі кілометрів. За час поїздки було витрачено 98,4 кіловат-години електроенергії, а загальний час у дорозі становить 29 годин.