Tesla назвала винуватця в найбільшому відкликання електрокарів

Tesla назвала виновника в крупнейшем отзыве электрокаров

Компанія Tesla вважає, що винуватцем найбільшого відкликання седанів Model S є фірма-постачальник деталей Bosch. На думку американського виробника електрокарів, саме вони повинні нести витрати, пов’язані з поведінкою сервісної акції. Про це повідомляє видання Handelsblatt з посиланням на неназване джерело. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

Компанія Tesla прийняла рішення відкликати 123 000 своїх електрокарів в кінці березня нинішнього року. Це найбільша сервісна акція американського автовиробника. Відклична кампанія торкнулася седани Model S, які були випущені до квітня 2016 року.

Причина сервісної акції — болти в підсилювача керма, які схильні до надмірної корозії. Особливо це актуально для країн з холодним кліматом. На думку інженерів Tesla, вплив на болти надають протиожеледні реагенти. У сервісних центрах на відкликаються Tesla Model S буде виконана заміна цих деталей. Всі роботи будуть абсолютно безкоштовні для власників електрокарів.

Компанія Tesla, орієнтована на виробництво електромобілів, заснована в 2003 році. З 2008 р. продає Tesla Roadster. У 2012 р. компанія представила седан Model S. Штаб-квартира виробника знаходиться в місті Пало-Альто, Каліфорнія. Штат компанії налічує більше двох тисяч чоловік.

У лютому нинішнього року Tesla Motors прийняла рішення змінити назву на Tesla Inc. На такий крок американська компанія пішла, що б нагадати про свої плани вийти за рамки продажів тільки електричних автомобілів і створити справжню енергетичну імперію».