У Білій Церкві горів завод Росава

3 травня стало чорним днем для найбільшого українського виробника шин «Росава». Ще з ранку інформаційний простір сколихнуло повідомлення про рішення власників ліквідувати ПРАТ «Росава», а ввечері прийшла інформація про спалах самого заводу.

«Причини займання поки невідомі», — повідомляє ресурс dtp.kiev.ua.

Начальник прес-служби Держнс в Київській області Вікторія Рубан повідомила агентству УНН, що пожежа сталася на складі гумових виробів в Білій Церкві.

Повідомлення про пожежу надійшло рятувальникам 3 травня, 17:34, через годину вогонь було локалізовано. Але гасіння ще продовжилося. Площа поширення вогню становить 1 тис. кв. м.

В Белой Церкви горел завод Росава

На місці працювали 90 чоловік особового складу пожежних та 15 одиниць техніки. На даний момент відомо, що в результаті пожежі на складах з продукцією з гуми — постраждали дві людини.

В 20:40 пожежу було повністю ліквідовано, — повідомили у прес-службі ДСНС в Київській області.

В Белой Церкви горел завод Росава

До ночі стало відомо, що горів все-таки не завод «Росава», а склад одного з орендарів. Тобто на виробничих процесах самого підприємства цей інцидент ніяк не позначився. Але це явно був чорний день для «Росави». Якщо б її акції оберталися на публічній біржі, їх вартість скотилася до мінімуму.