У лінійці VW з’явився кросовер Tharu

В линейке VW появился кроссовер Tharu

У березні цього року Volkswagen представив у Пекіні кілька нових концептуальних позашляховиків. У їх числі був і прототип Powerful Family SUV. Тепер же з’явилося фото передсерійного примірника цієї моделі, завдяки якому ми знаємо, під яким ім’ям кросовер надійде в продаж: на багажної двері красується шильдик Tharu. Знімок новинки опублікувало видання Autohome.

В линейке VW появился кроссовер TharuКонцепт Powerful Family SUV

Судячи по кадру, зовні товарний крос не буде відрізнятися від концепту – принаймні ззаду. На китайський ринок Tharu повинен вийти до кінця поточного року, його виробництво налагодять в Піднебесній на заводі СП Volkswagen і SAIC. За попередніми даними, найближчим «родичем» моделі є Skoda Karoq.

В линейке VW появился кроссовер Tharu

Від кросу Шкоди «німцеві», ймовірно, дістануться і мотори: у Китаї Карок доступний з бензиновими «турбочетверками» 1.2 TSI і 1.4 TSI потужністю 116 і 150 л. с. відповідно. Трансмісії – шестиступінчаста «механіка» або семиступінчастий «робот» DSG. У китайській версії Skoda Karoq повного приводу немає, так що, швидше за все, Tharu на «піднебесному» ринку також запропонують тільки у версії 4×2.

В линейке VW появился кроссовер TharuКонцепт Powerful Family SUV

Між тим раніше стало відомо про те, що Volkswagen Tharu виявиться глобальною моделлю: очікується, що у 2020 році випуск кросовера налагодять в Мексиці (звідти його будуть поставляти і в США), Аргентині і Росії (на калузькому заводі концерну). Ймовірно, на кожному ринку у Tharu буде своя, відмінна від китайської модифікації, лінійка моторів. Крім того, в інших країнах у моделі напевно з’явиться повний привід.

До речі, в цьому році в Китаї стартують продажу ще однієї новинки Volkswagen – кросовера Tayron. Прототип моделі також дебютував в березні в Пекіні, фото з тестів товарної моделі були опубліковані на початку квітня. Цей SUV за межі Піднебесної, ймовірно, не вибереться.