У мережі з’явилися фото незвичайного седана ЗІЛ

В сети появились фото необычного седана ЗИЛ

В інтернеті з’явилися фотографії незвичайного представницького седана ЗІЛ. Сфотографована машина є модернізованою версією розкішної 4-дверної моделі Rolls-Royce Ghost, яка отримала кілька змін у зовнішності та відмінні логотипи.

В сети появились фото необычного седана ЗИЛ

Від оригінального седана Rolls-Royce Ghost відображений автомобіль відрізняється переглянутої гратами радіатора і модифікованої оптикою (передній і задній). Причому, доробка освітлювальної техніки вимагало змін передніх і задніх крил.

Крім цього, представницький седан отримав колісні диски оригінального дизайну і нові дверні ручки, додаткову хромовану обробку на бічних стеклах і зміщені повторювачі на передніх крилах.

Ніякої офіційної інформації про автомобілі немає. Однак якщо перевірити його з відкритих баз, стає відомо, що перед нами автомобіль «ЗІЛ-НАМИ Саморобний транспортний засіб 2015 року випуску». Як зазначають колеги, машина оснащена 6,6-літровим 571-сильним двигуном V12.

В сети появились фото необычного седана ЗИЛ

Цікавий той факт, що завод ЗІЛ і НАМИ до автомобіля не причетні. Мало того, відхрещуються від британсько-російського гібриду і у відомій фірмі «МСЦ6 АМОЗИЛ». Також відомо, що Свідоцтво про безпеку транспортного засобу (СБТС) було занесено в базу агентства Росстандарт в серпні 2015 року.

Там же зазначено, що виробником незвичайного представницького седана є Новицький Євген Олександрович, який, згідно бази, ЕГРЮЛ виступає засновником московського ТОВ «Луна». Це підприємство спеціалізується на продажі легкових і вантажних автомобілів. Документ також повідомляє, що випробування седана ЗІЛ/Rolls-Royce для отримання СБТС проводилися на базі НАМИ.