В Києві пройшли масштабні навчання з палаючими авто і вертольотом

В Киеве прошли масштабные учения с пылающими авто и вертолетом

Впреддверіі Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018, який пройде в Києві 26 травня, в столиці пройшли масштабні навчання силових структур з відпрацювання алгоритму охорони правопорядку. У тактико-спеціальних навчаннях були задіяні співробітники столичної поліції, військовослужбовці Нацгвардії, прикордонники і рятувальники. Про це повідомляє сайт Національної поліції.

В Киеве прошли масштабные учения с пылающими авто и вертолетом

Навчання були максимально наближені до реальних умов – як видно на фото, не обійшлося навіть без палаючих автомобілів. Крім того, у заході була застосована новітня спецтехніка вибухотехнічної служби, вертоліт ДСНС, а також поліцейські спецфургоны Ford Transit і VW Crafter, які надійшли в розпорядження МВС буквально кілька днів тому.

В Киеве прошли масштабные учения с пылающими авто и вертолетом

Як зазначив перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, головним завданням цих навчань була організація взаємодії і координація роботи між працівниками Національної поліції України, Національної гвардії України, Держприкордонслужби та ДСНС:

“Беручи до уваги те, що в столицю приїдуть більше 70 000 іноземних вболівальників, правоохоронці нестимуть службу в посиленому режимі біля аеропорту, стадіонів і прилеглої до них території, а також на локаціях, де будуть проводитися час гості столиці. Навчання показали належну взаємодію і готовність правоохоронців до виконання поставлених завдань», – заявив поліцейський.