В Україні з’явиться підробка на MB Sprinter

В Украине появится подделка на MB Sprinter

В Україні мають намір представити новий комерційний автомобіль JAC Sunray HFC5049, який багатьма елементами нагадує Mercedes-Benz Sprinter. Але на відміну від німецького фургона, китайський JAC оснащений дизельним двигуном 2,8 л (120 л. с.).

У сімействі JAC HFC5049 представлені як суцільнометалеві фургони, так і мікроавтобуси та медичні автомобілі. Є навіть повністю електричний фургон JAC Sanray EV,

Цінова політика на такий китайський «Mercedes-Benz» поки ще не оголошена, але за попередніми оцінками він буде коштувати майже як «ГАЗель».

А ось чи заслужить довіру такий китайський фургон в українських покупців? – поки велике питання. Китайська вантажна техніка масово надходила в Україну в 2004-2008 рр., але потім так само масово і зникла з доріг, так як не була на належному рівні забезпечено запасними частинами. Зараз побачити «живий» DongFeng, Foton, Eagle або NAhjin початку 2000-х — рідкісний випадок. На відміну від оригінальних Mercedes-Benz Sprinter, які регулярно їздять по дорогах України, не дивлячись на поважний вік.

Тому дистриб’ютору китайських JAC Sanray доведеться неабияк постаратися, щоб повернути довіру до цієї техніки з боку перевізників.