В Японія вперше протестують літаючий автомобіль

В Япония впервые протестируют летающий автомобиль

В Японії завершили підготовку до випробувань повномасштабного прототипу літаючого автомобіля, які пройдуть в цій країні вперше.

Тестування пройде в травні в безпілотному автоматичному режимі на полігоні в місті Тоеда в префектурі Айті, недалеко від штаб-квартири Toyota Motor, інформує news.eizvestia.com.

Літаючий транспортний засіб обладнано чотирма гвинтами, які дозволяють йому літати подібно квадрокоптеру. В автомобільному режимі машина буде пересуватися на трьох колесах.

Довжина піддослідного зразка 3,7 метра, висота — 1,5 метра. За попередніми розрахунками, аэромобиль розрахований на двох чоловік.

Машина зможе підніматися на висоту до 10 метрів і летіти зі швидкістю до 100 км/ч. Завершити розробку літаючого автомобіля планується до Олімпіади в Токіо, яка пройде в 2020 році.

Очікується, що аэромобиль візьме участь у церемонії відкриття Олімпійських ігор. Розглядається також сценарій, при якому саме водій літаючого автомобіля запалить Олімпійський вогонь.

У роботі над створенням нового комбінованого виду транспорту беруть участь кілька компаній – Cartivator, Toyota Motor, NEC та інші великі корпорації.

За попередніми планами, на ринок машина вийде приблизно в 2025 році. До цього часу необхідно вирішити проблеми, пов’язані з забезпеченням безпеки пересування по дорозі і в повітрі.