Відроджений Lister випустить найшвидший кросовер у світі

Возрожденный Lister выпустит самый быстрый кроссовер в мире

Відроджена британська компанія Lister Cars, відома своїми гоночними машинами для «Ле-Мана», вирішила випустити найшвидший кросовер у світі. Новинку побудують на базі «зарядженого» Jaguar F-Pace SVR. Автомобіль, швидше за все, отримає назву Lightning. На даний момент британці вже опублікували перше тизерное изоражение машини.

За даними Autocar, потужність кросовера складе близько 670 л. с. Всього його панірують побудувати 250 таких автомобілів. Основним конкурентом новинки вважається Lamborghini Urus.

Що стосується стандартної версії Jaguar F-Pace SVR, то цей автомобіль комплектується 5,0-літровим бензиновим двигуном V8. Потужність агрегату становить 550 кінських сил. З таким мотором розгін до 100 км/год у кросовера займає 4,1 секунду. За цим показником новинка перевершує Porsche Macan Turbo, проте поступається Mercedes-AMG GLC 63 S і Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio.

Максимальна швидкість «зарядженого» F-Pace становить 283 км/ч. Таким чином, новинка стала самим кросовером бренду, не дивлячись на вагу в 2070 кг