Випробуйте на тест-драйві кросовер року — Mazda CX-5 від автосалону «НІКО Істлайн Мегаполіс»

Інформація розміщена на правах реклами:

Офіційний дилер Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує відчути всі переваги Mazda CX-5 на тест-драйві.

Испытайте на тест-драйве кроссовер года - Mazda CX-5 от автосалона «НИКО Истлайн Мегаполис»

«НІКО Істлайн Мегаполіс» запрошує випробувати на тест-драйві автомобіль Mazda CX-5, який отримав максимальну оцінку якості і завоював титул «Кросовер року в Україні 2018»

Mazda CX-5 динамічний кросовер з високим рівнем безпеки і унікальним дизайном, який одночасно поєднує спортивний і елегантний стиль. Ключові компоненти — впевнений силует, бездоганні форми і ідеальні технічні характеристики.

Оновлення інтер’єр Mazda CX-5 комфортний не тільки для водія, а і всіх пасажирів салону. Приємно вражають ергономічні рішення, реалізовані в автомобілі. Вони відчуваються у внутрішній обробці салону, де використовувалися тільки якісні і приємні на дотик матеріали.

Записуйтеся на тест-драйв у офіційного дилера Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе, 13-й км, і випробуйте на тест-драйв Mazda CX-5, відчуйте по-справжньому естетичну насолоду.

Деталі тел. (044) 394-55-55

Испытайте на тест-драйве кроссовер года - Mazda CX-5 от автосалона «НИКО Истлайн Мегаполис»
НІКО Істлайн Мегаполіс Mazda

«НІКО Істлайн Мегаполіс» — концептуальний 3-S комплекс, що об’єднує автосалон Mazda , сервіс, продаж запчастин і аксесуарів. В салоні « НІКО Істлайн Мегаполіс» представлений весь модельний ряд автомобілів Mazda.

перейти на сайт компанії →