Влада Туркменістану продовжують шокувати автомобілістів

Власти Туркменистана продолжают шокировать автомобилистов

«У Сердарском этрапе (районі) Балканського велаята (області) інспектори дорожнього руху повсюдно зупиняють машини з державними номерними знаками, що починаються з числа 77. Вони вимагають зняти такі номери, забирають їх і велять автовласникам через два-три дні з’явитися у відділ дорожньої служби безпеки этрапской поліції, де їм будуть видані нові номери», – розповів «Радіо Азатлик» житель Ашхабада.

Кореспондент у місті Дашогуз повідомив про те, що протягом одного тижня в регіоні були затримані практично всі автомобілі з номерами, що починаються на дві сімки – тепер машини знаходяться на штрафмайданчику дорожньої поліції.

«Інспектор голови дашогузької міської дорожньої поліції розповів, що номерами автомобілів, які починаються на 77, тепер зможуть користуватися тільки родичі аркадага (президента країни Гурбангули Бердимухамедова), у зв’язку з тим, що нещодавно в велаяті одним з інспекторів був зупинений хтось із його близьких. За його словами, саме з цієї причини Искендеру Мулікову (міністру внутрішніх справ Туркменії) нещодавно було оголошено догану», – повідомив кореспондент. Догану Мулікову був оголошений 27 квітня, в офіційній хроніці говориться, що причиною догани є «незадовільне виконання посадових повноважень і послаблення нагляду за підвідомчими органами».

Власти Туркменистана продолжают шокировать автомобилистов

Цілодобово несуть службу співробітники служби дорожньої поліції Балканській області, затримують автомобілі, не пояснюють причин заборони на номери, що починаються з двох сімок.

Вони дають схожі відповіді: «Ми не знаємо, в чому річ. Нам дано таку вказівку, що якщо до п’ятниці 11 травня в Сердарском этрапе, місті Сердарі залишиться хоч одна машина з номерним знаком, що починається з числа 77, можете розпрощатися з вашою посадою». Їм дали такий строгий наказ», – повідомив мешканець Ашхабада.