Водії бояться їздити в автомобілях безпілотних

Водители боятся ездить в беспилотных автомобилях

Порівняно з минулим роком збільшилася кількість американців, які «лякають» безпілотні автомобілі. Це підтверджують результати опитування, проведеного некомерційною організацією AAA Foundation for Traffic Safety, пише CNBC.

Близько 73 відсотків респондентів, серед яких були виключно автовласники, заявили, що вони побоялися б їздити на безпілотниках. У жовтні минулого року так само відповіли лише 63 відсотки опитаних. При цьому навіть більшість представників «миллениалов», чий вік становить 20-37 років, висловилися проти автономних машин: за останній рік їх кількість збільшилася з 49 до 64 відсотків.

Водители боятся ездить в беспилотных автомобилях

Причиною зниження популярності безпілотників фахівці AAA Foundation for Traffic Safety називають широке висвітлення в медіа пов’язаних з ними інцидентів. Наприклад, аварій, у яких виявився залучений автопілот Tesla, або пригоди з автономним Volvo XC90, що належить Über. Нова технологія завжди піддається більш ретельному аналізу, вважають у AAA.

Самим гучним інцидентом, пов’язаним з автономним транспортним засобом, стала аварія в місті Темпе, штат Арізона. Прототип Über не помітив і збив жінку, яка переходила дорогу за межами переходу. Жертва померла в лікарні.