Volkswagen пропустить автосалон в Парижі

Volkswagen пропустит автосалон в Париже

Компанія Volkswagen оголосила про те, що в цьому році пропустить Паризьке моторшоу. Замість участі у виставці з власної експозицією, німецький виробник має намір організувати у французькій столиці «різні комунікаційні активності», повідомляє Reuters.

Після дизельного скандалу Volkswagen значно скоротив свою присутність на традиційних автомобільних виставках. В першу чергу це пов’язано з мінімізацією витрат. Тим не менш, зменшення кількості відвідувачів і зниження інтересу до таких заходів відзначають всі виробники.

Однією з причин називається розвиток безпілотних технологій і підключених автомобілів. Людей більше привертають такі виставки, як CES в Лас-Вегасі і Mobile World Congress в Барселоні, де показують нову електроніку і споживчі сервіси.

За попередньою інформацією, крім Volkswagen, Паризьке моторшоу пропустять Ford, Infiniti, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel і Volvo.

Раніше стало відомо, що Audi вирішила в 2019 році пропустити Детройтський автосалон. Причиною також називається конкуренція з Виставкою споживчої електроніки (CES), хоча виробник запевняє, що намагається оптимізувати терміни презентацій нових моделей.