Volkswagen збільшить закупівлі акумуляторів у сторонніх виробників

Volkswagen увеличит закупки аккумуляторов у сторонних производителей

Концерн Volkswagen витратить на закупівлю акумуляторів для своїх електрокарів $48 млрд. замість $25 млрд. запланованих.

Про це голова правління Volkswagen Group Маттіас Мюллер заявив на щорічних зборах акціонерів концерну, присвяченому підсумкам 2018 року.

Першим серійним електрокаром Volkswagen Group буде кросовер Audi e-tron quattro, виробництво якого почнеться в поточному році, а в 2019-му електричну лінійку концерну поповнять кілька моделей сімейства I. D. Готуючись до реалізації «наймасштабнішою ініціативи електрифікації в автомобільній промисловості» — Roadmap E — концерн збільшує закупівлі акумуляторних батарей у сторонніх виробників. Про які саме компанії йде мова, в керівництві VW не розкривають. Імовірно, це будуть південнокорейські виробники LG Chem і Samsung SDI, японська корпорація Panasonic і китайська компанія CATL.

Нагадаємо, що стратегію Roadmap E керівництво концерну Volkswagen представив восени 2017 року. Тоді було заявлено, що до 2025 року підконтрольні бренди Audi, Porsche, Skoda, Seat і VW випустять 80 нових електрифікованих моделей: 50 повністю електричних і 30 плагін-гібридів, а до 2030 року електрична версія з’явиться у кожної з трьохсот моделей концерну. Також було заявлено, що до 2025 року річний випуск електрокарів досягне трьох мільйонів одиниць.

Реалізуючи програму Roadmap E, в поточному році Volkswagen Group представить дев’ять нових електрифікованих моделей, в тому числі і три повністю електричні. Новинки приєднаються до восьми випущеними раніше гібридів і електрокарів.