Volvo XC40: попит перевищив очікування

Volvo XC40: спрос превысил ожидания

Шведський бренд змушений розширювати виробничі потужності для задоволення попиту на свою новинку.

Volvo отримав вже близько 80 тисяч замовлень на свій маленький кросовер, в силу чого компанії доводиться задуматися про посилення виробництва моделі в Європі і Китаї в першій половині 2019 року, щоб впоратися з величезною кількістю замовлень на XC40.

Volvo XC40: спрос превысил ожидания

Можливо, компанія вивільнить частину виробничих потужностей на бельгійській фабриці в Генті, оскільки йдуть моделі S60 і V60 покинуть конвеєр. Седан Volvo S60 нового покоління буде представлений влітку і стане першою моделлю марки без дизельного двигуна. Його збірка буде налагоджено на новому заводі Volvo в США. Що стосується нового універсала V60, його будуть випускати на фабриці Торсланда у Швеції, хоча, бельгійський завод теж буде задіяний у процесі.

Volvo XC40: спрос превысил ожидания

Volvo XC40, став європейським автомобілем року, поки-що є єдиною моделлю, побудованою на платформі CMA для компактних автомобілів, але Volvo планує ще ряд новинок на цій «візку». Вже відомо, що в планах марки не числиться оновлення хетчбека V40, можливо, його замінять універсалом, аналогічним по концепції старшим V60 і V90. Однією з найближчих моделей стане компактний седан S40 за мотивами концепту 40.2.

Volvo XC40: спрос превысил ожидания

Volvo XC40: спрос превысил ожидания