Завод Volkswagen в Чаттануга випустив 700 000-й седан Passat

Завод Volkswagen в Чаттануге выпустил 700 000-й седан Passat

Компанія Volkswagen зазначила випуск 700 000-го Passat на своєму американському заводі в Чаттануга, штат Теннессі. Це важлива віха розвитку, гідна святкування і втілена в життя завдяки багаторічним зусиллям.

Виробництво Volkswagen Passat в Чаттануга почалося трохи більше восьми років тому, в квітні 2011 року. Це абсолютно інша модель, ніж та, що продається під такою ж назвою в Старому Світі. Американський Volkswagen Passat видався дуже успішним. Тільки в 2017 році в Америці продали понад 60 000 середньорозмірних седанів. В розрізі за вісім років історії виходить середня цифра продажів «Пасатів» у США 80 000 одиниць. Порівняйте це з 40 000 річними продажами моделі, коли її імпортували з Європи і отримаємо серйозну комерційну вигоду від будівництва американського заводу VW. Іншими словами, рішення випускати спеціальний VW Passat для США у США окупилося приблизно в два рази.

Завод Volkswagen в Чаттануге выпустил 700 000-й седан Passat

Це оптимістичні результати, як для моделі, що конкурує в сокращающемся сегменті. Американські автовиробники швидко згортають модельні лінійки седанів Ford відмовляється від Fusion, а FCA згортає виробництво Chrysler 200 – обидва колишні конкуренти VW Passat. Volkswagen теж спостерігає істотний спад продажів «Пасатів» в США: ті 60 722 седанів, проданих в Америці в минулому році, істотно менше 117 023 примірників, проданих у 2012 році. З тих пір продажу знижувалися кожен рік.

На щастя, Volkswagen не склав всі яйця в одну корзину: зовсім недавно вийшла нова VW Jetta, а з 2016 року в Америці випускається великий семимісцевий VW Atlas, який швидко перейшов у розряд бестселерів підрозділу Volkswagen America.

Завод Volkswagen в Чаттануге выпустил 700 000-й седан Passat

Тільки у квітні продажі Volkswagen Atlas в США склали 5 404 примірників. Це друге місце в американському чарті продажів компанії після VW Tiguan мексиканської складання, яких було продано 7 637 примірників за цей же період. Passat посів п’яте місце, після вищезазначених кросоверів, VW Golf і Jetta. Після нього йдуть VW Beetle і старий Touareg.

І наостанок про 700 000-й примірник Volkswagen Passat, зібраний на заводі в Чаттануга. Це сріблястий автомобіль у самої потужної модифікації Passat GT з двигуном VR6 і шестиступінчастою DSG. Процес складання ювілейного седана відображений на відео далі.