Актор Метт Леблан залишає Top Gear

Актер Мэтт Леблан покидает Top Gear

Американський актор Метт Леблан, відомий по ролі Джої в телесеріалі «Друзі», вирішив покинути автомобільне шоу Top Gear, де з 2016 р. він був ведучим. В якості основної причини відходу він відзначив гостру нестачу часу, пов’язану з участь у шоу, повідомляє BBC News.

«Висока завантаженість і численні поїздки, все це віддаляє мене від сім’ї і близьких друзів. На жаль, саме з цих причин я не буду продовжувати участь у шоу. Я назавжди залишуся шанувальником Top Gear і бажаю подальших успіхів команді», — заявив актор.

Це вже не перший випадок, коли Метт Леблан збирався покинути Top Gear. Кілька років тому повідомлялося, що актор вирішив піти з автомобільного шоу з-за сварки з його колегою — Крісом Евансом. За словами джерела, Леблан заявив, що він не буде зніматися в передачі, якщо той залишиться в Top Gear. Пізніше основною ведучий телепрограми Top Gear Кріс Еванс покинув шоу.

Що стосується колишніх особи Top Gear Джеремі Кларксона, Річарда Хаммонда і Джеймса Мэйя, то вони зайняті роботою над свій власної автомобільної програмою The Grand Tour. Шоу транслюється в інтернет через платний сервіс Amazon Prime. Спочатку Amazon Prime протягом трьох років планував зняти і показати три сезони The Grand Tour (36 серій).