Daimler відкликає в Німеччині майже 800 тис. автомобілів

Daimler отзывает в Германии почти 800 тыс. автомобилей

Уряд Німеччини розпорядилася відкликати з Європи 774 тис. автомобілів виробництва концерну Daimler, передає liga.net з посиланням на Bloomberg.

Таке рішення було прийнято після зустрічі керівництва компанії з представниками німецької влади, на якій обговорювалося питання про викиди шкідливих речовин в атмосферу дизельними двигунами. Відзначається, що в ході переговорів міністр транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Андреас Шойер зажадав від концерну «негайного відкликання машин, в яких є можливість маніпулювати показниками викиду.

За даними агентства, автовиробник планує вдосконалювати програмне забезпечення двигунів фургонів марки Vito, а також автомобілів С-класу і кросоверів GLC.

Сам автоконцерн не згоден з цим рішенням і висловив готовність оскаржувати його в суді, зазначає агентство. Але в теж час в компанії підкреслили, що готові незалежно від майбутнього розгляду, співпрацювати з владою і виконувати вимоги про заміну спірного софту.

Раніше міністерство транспорту і цифрової інфраструктури ФРН пригрозило Daimler штрафом у розмірі 3,75 млрд євро через підозри, що на автомобілі були встановлені спеціальні пристрої, що занижують показники викидів шкідливих речовин в атмосферу. Тоді концерн отримав розпорядження протягом двох тижнів надати відомості про моделях з подібним пристроєм.