Дочірня марка FAW представила бюджетний електричний мінівен

Дочерняя марка FAW представила бюджетный электрический минивэн

Китайський автопром продовжує активно наступати на сегмент електрокарів. Чергового «бійця» для ведення бою з конкурентами представила марка Beijing Qingxing, опублікувавши фотографії і характеристики електричного мінівена Jingke 400.

Як повідомляє портал Carnewschina, створений в 2017 році компаній FAW-Jilin бренд Beijing Qingxing орієнтований на сегмент недорогих автомобілів. Нова модель Jingke 400 – це бюджетний електрокар, створений на базі машини FAW Jilin Senya S80, яка оснащується компактним «атмосферником» об’ємом 1,3 літра потужністю 88 кінських сил. Ця Модель вже має поважним віком: вона була представлена ще в 2010 році, і саме на її базі створено електрокар. Втім, у 2015 році модель пристойно оновили, і салон автомобіля цілком можна назвати сучасним. Природно, за мірками класу.

Дочерняя марка FAW представила бюджетный электрический минивэн

Під капотом у електрокара Jingke 400 розташовується вже електричний двигун потужністю 82 кінські сили, харчується він електричних батарей ємністю 45,5 кВт*год. Це дозволяє електричному мінівену проїжджати 308 кілометрів шляху на одному заряді зі швидкістю 60 кілометрів на годину.

Дочерняя марка FAW представила бюджетный электрический минивэн Дочерняя марка FAW представила бюджетный электрический минивэн Дочерняя марка FAW представила бюджетный электрический минивэн

Що стосується екстер’єру та інтер’єру, то в цьому відношенні Jingke 400 практично повністю повторює свого бензинового побратима. Єдине що компанія оновила – це мультимедійну систему, але, як пишуть наші колеги, вона дуже бюджетного рівня.

Бензиновий мінівен Jilin Senya S80 продається в Китаї за ціною від 49 900 юанів ($7 800), вартість електричного мінівена Jingke 400 поки не оголошена.