Два Mercedes-Benz 300 SL, простояли в гаражі понад 50 років, пустять з молотка

Два Mercedes-Benz 300 SL, простоявших в гараже более 50 лет, пустят с молотка

Аукціонний будинок Artcurial Motorcars виставить на липневі торги два класичних Mercedes-Benz 300 SL. Обидві машини належали приватному колекціонерові, з середини 1960 років зберігалися в гаражі і не експлуатувалися. Орієнтовна ціна кожного автомобіля — 1,5 мільйона євро. Про це повідомляє AutoClassics.

Перший автомобіль — це Mercedes-Benz 300 SL Roadster зразка 1963 року. Машина куплена новою в тому ж році, а її реєстрація не продовжувалася з 1966 року. Пробіг на сьогоднішній день складає всього 1380 кілометрів. До родстеру додається оригінальна жорсткий дах, інструкція з ремонту та вся документація.

Два Mercedes-Benz 300 SL, простоявших в гараже более 50 лет, пустят с молотка

Другий автомобіль — 300 SL Gullwing 1956 року — імпортований з Португалії в 1968 році. Машина проїхала 62 тисячі кілометрів, але також зберігся у чудовому стані.

Після смерті власника — шведського хірурга-стоматолога Гуннара Джермарка— на «Мерседеси» претендувало кілька спадкоємців. Однак судом було відмовлено у передачі прав власності і машини дісталися державного фонду Swedish Inheritance Fund. Отримані від продажу спорткарів кошти організація направить на підтримку молоді та інвалідів.

Два Mercedes-Benz 300 SL, простоявших в гараже более 50 лет, пустят с молотка

Раніше схожий екземпляр Mercedes-Benz 300SL Gullwing знайшов ведучий передачі The Barn Find Hunter Тім Коттер. Спорткар простояв без руху понад 60 років. При цьому всі деталі, у тому числі кузовні панелі, скла, салон, гумові ущільнювачі, коробка передач і навіть покришки, залишилися оригінальними.