Електромобіль Kia Niro EV: розкрито всі подробиці

Электромобиль Kia Niro EV: раскрыты все подробности

На локальному автосалоні в корейському Пусані відбулася повноцінна прем’єра електричної версії кросовера Kia Niro. До цього машину вже показували на спеціалізованій виставці в Чеджу, але зараз корейці розкрили всі технічні подробиці і показали інтер’єр електромобіля.

Кросовер Kia Niro з гібридною силовою установкою з’явився ще два роки тому, тепер у нього буде повністю електрична версія.

Єдиний електромотор потужністю 204 кінських сили призводить тільки передні колеса. Його максимальний крутний момент становить 395 Нм. Кросовер здатний розігнатися з місця до 100 кілометрів на годину за 7,8 секунди.

Электромобиль Kia Niro EV: раскрыты все подробности

Літій-полімерна батарея встановлена під підлогою багажника. Її ємність становить 64 кіловат-годину, що дозволяє проїхати на одній зарядці 380 кілометрів. При використанні потужного 100-киловаттного зарядного пристрою довести рівень заряду до 80 відсотків можна всього на 54 хвилини. Опціонально доступна менш ємна, зате дешевша батарея на 39,2 кіловат-годину: з нею запас ходу становить 240 кілометрів.

Электромобиль Kia Niro EV: раскрыты все подробности

За розмірами електромобіль приблизно відповідає кросовера Volkswagen Tiguan другого покоління: колісна база 2700 міліметрів, загальна довжина — 3475 міліметрів. Але «кореєць» нижче на одинадцять сантиметрів — його висота 1560 міліметрів. До речі, ємність багажника виріс порівняно з гібридними версіями, і становить 451 літр за методикою VDA (під полицею). У звичайного Niro з гібридною силовою установкою в багажник входить 373 літра, а у подзаряжаемого гібрида ємність ще нижче (324 літра).

Электромобиль Kia Niro EV: раскрыты все подробности

Електромобіль має широкий наборів електронних асистентів водія: це система утримання в смузі (працює на швидкостях до 130 кілометрів на годину), адаптивний круїз-контроль і система автогальмування.

Зовні електромобіль Niro EV відрізняють від гібридної модифікації ходові вогні у формі характерній «галочки» і трапецієвидна решітка внизу переднього бампера, а також глуха панель з лючком для підзарядки на місці радіаторної решітки.

Электромобиль Kia Niro EV: раскрыты все подробности

Є і відмінності в салоні: це ніжно-зелений орнамент на оббивки крісел і такі ж рамки навколо дефлекторів вентиляції. Але головне — обертова шайба режимів руху на центральному тунелі замість традиційного важеля селектора у гібрида.