FCA вирішив вдихнути життя в марку Chrysler за допомогою Waymo

FCA решил вдохнуть жизнь в марку Chrysler при помощи Waymo

Кілька днів тому провідні зарубіжні автомобільні видання повідомляли, що Chrysler концерн Fiat Automobiles може ліквідувати марку Chrysler. Однак виявилося, що ця інформація, як мінімум, злегка перебільшена.

Незважаючи на те, що в Європі Chrysler вже фактично не продає автомобілі, доля марки поза небезпекою, про що повідомляє видання Autocar.

FCA решил вдохнуть жизнь в марку Chrysler при помощи Waymo

Зокрема, 62 000 примірників мінівена Pacifica складуть парк компанії Waymo, яка збирається нав’язати конкуренцію Über. Однак керівництво FCA розуміє, що на американському ринку домінують кросовери і позашляховики, і, за словами боса FCA Серджіо Маркіонне, виробництво інших моделей буде поступово переноситися в інші країни NAFTA — північноамериканської зони вільної торгівлі.

Також в планах у Chrysler нова модель, але поки достовірно невідомо, буде це кросовер або мінівен, як і немає інформації про терміни її появи.

У минулому році, як повідомляє портал Колеса.ру, дилери Chrysler в США реалізували трохи більше 188 000 автомобілів, частка марки склала близько 1%, тоді як у кращі частки вони продавали по 649 000 «легковиків», і в ті часи частка Chrysler на американському ринку сягала близько 3,8%.

FCA решил вдохнуть жизнь в марку Chrysler при помощи WaymoГлава FCA Серджіо Маркіонне

У Європі доля марки склалася ще гірше. В останні 9 років Chrysler був представлений лише у Великобританії, але в кінці минулого року бренд прийняв рішення зупинити продажі, і зараз дилерські центри розпродають останні автомобілі.

Що стосується бренду Dodge, то його майбутнє, схоже, в безпеці. За словами Маркіонне, під цією маркою будуть продаватися швидкі автомобілі Fiat Chrysler Automobiles.

Судячи з усього ситуація з брендом Chrysler для концерну Fiat Chrysler Automobiles — це питання престижу і маркетингу, адже було б дивно, якщо б однойменний концерн прикрив продажу однойменної марки. Але ясно одне: в нинішні часу Chrysler переживає не найкращі часи, і у FCA просто немає зайвих коштів, щоб розширити асортимент марки новими моделями.