Французи хочуть конкурувати з преміальним BMW 5 Series і Mercedes E-Class

Французы хотят конкурировать с премиальным BMW 5 Series и Mercedes E-Class

Французька група PSA Group почне продавати в 2019 році свою нову флагманську модель під люксовим брендом DS.

Вона буде називатися DS 8. Її головними конкурентами стануть німецькі BMW 5-Series, Audi A6 і Mercedes E-Class.

DS 8 спочатку буде продаватися в Китаї, а потім він з’явиться і в інших країнах, в тому числі і в країнах Європи. Керівництво групи PSA Group розраховує з його допомогою зайняти певну частину ринку люксових автомобілів.

Французы хотят конкурировать с премиальным BMW 5 Series и Mercedes E-Class

DS 8 побудують на базі кросовера DS 7 Crossback. У дизайні його кузова і в салоні можна буде побачити елементи від автомобілів DS, випускалися в 1950-ті роки. Зараз в моді елементи ретро-дизайну.

Довжина DS 8 досягне 4,85 м, що трохи менше, ніж довжина німецьких люксових седанів. Французи не мають наміру поки відмовлятися від дизельних двигунів, у тому DS 8 він буде. Покупцям запропонують також версію з подзаряжаемой гібридною силовою установкою потужністю 220 л. с.

У базовій комплектації DS 8 буде коштувати приблизно від 35 000 євро. Що ж, ціна дуже приваблива, якщо брати до уваги, що перед нами велика флагманська модель люксового класу. Правда, ми все-таки сумніваємося, що він може скласти конкуренцію німецьким люксовим автомобілів. Втім, не будемо робити поспішні висновки.