Google в 100 разів збільшить свій парк безпілотників

Google в 100 раз увеличит свой парк беспилотников

Компанія Waymo (проект Google) домовилася з концерном Fiat Chrysler Automobiles (FCA) про поставку 62 000 мінівенів Chrysler Pacifica, на базі яких будуть створені таксі з автоматичним управлінням. На даний момент у безпілотному автопарку Waymo числиться близько 600 транспортних засобів. Про це повідомляє The Verge.

Раніше в Waymo анонсували створення «першого в світі безпілотного транспортного сервісу», який повинен бути запущений до кінця нинішнього року. На даний момент Waymo є єдиною компанією, автомобілям якій дозволено їздити по суспільних дорогах без оператора за кермом в Арізоні.

Нова служба буде запущена в місті Фінікс і його передмістях, де Waymo останні кілька років вела активні випробування техніки з автопілотом. Клієнти зможуть замовити безпілотне таксі за допомогою спеціального мобільного додатку. Розробники системи відзначають, що поїздки будуть коштувати дешевше, ніж на Lyft або Über.

Безпілотники створені на базі гібридних мінівенів Chrysler Pacifica. Машини обладнані камерами і потужними сенсорами для кругового огляду, а також лазерами, здатними розпізнавати об’єкти на відстані до 300 метрів. В кінцевому підсумку Waymo планує запустити власний сервіс безпілотного транспорту, який буде працювати на основі мобільного додатку.