Honda, Jaguar і Volvo отримали нагороди за дизайн

Honda, Jaguar и Volvo получили награды за дизайн

У Турині відбулося вручення премії Car Design Award 2018. Журі з дванадцяти журналістів обрало переможців у трьох номінаціях: «концепт-кар», «серійний автомобіль» і «дизайнерський мову бренду». Нагороди отримали фірми Honda, Jaguar і Volvo.

Honda, Jaguar и Volvo получили награды за дизайн

Серед концепт-карів, створених за останній рік, найвищі оцінки завоював крихітний электрохэтчбек Honda Urban EV. Журналісти похвалили дизайнерів японської марки за поєднання ретро-мотивів і футуристичної естетики.

Honda, Jaguar и Volvo получили награды за дизайнGenesis Essentia

За підсумками голосування «Хонді» трохи поступилися два купе, які отримали однакову кількість балів: це електромобіль Genesis Essentia, який дебютував на автосалоні в Нью-Йорку, і концепт Mazda Vision Coupe, показаний в Токіо.

Honda, Jaguar и Volvo получили награды за дизайнMazda Vision Coupe

Серед серійних машин найвищої оцінки за дизайн удостоївся кросовер Jaguar E-Pace. «Він запозичив багато рис у старшої моделі, при цьому не виглядає зменшеною копією кросовера F-Pace. У нього є свій власний сильний характер», — резюмували своє рішення члени журі.

Honda, Jaguar и Volvo получили награды за дизайнJaguar E-Pace

Зовсім трохи за результатами голосування поступився «Ягуара» інший автомобіль з Великобританії — новий спорткар Aston Martin Vantage. Третє місце дісталося електричному купе нової марки Polestar, що належить Volvo.

Honda, Jaguar и Volvo получили награды за дизайнJaguar E-Pace

Нагороду за кращий дизайнерський мову дісталася Volvo. Члени журі особливо відзначили трансформацію, що сталася з маркою за останні роки, переосмислені в нових моделях ідеї скандинавського дизайну і витончену оптику.

Honda, Jaguar и Volvo получили награды за дизайнAston Martin Vantage

Премія Car Design Award заснована в 1984 році головним редактором італійського спеціалізованого журналу Auto & Design Фульвіо Чинти. Вона проводилася щорічно до 1997 року, і була відроджена в 2016 році. Зараз до складу журі входять дванадцять журналістів з Європи, США, Латинської Америки та Азії. У минулому році вищі нагороди отримали концептуальний електромобіль Jaguar I-Pace, серійний спорткар Ford GT і бренд Land Rover.

Honda, Jaguar и Volvo получили награды за дизайнPolestar 1