Honda засвітила незвичайний фургон — без центральної стійки кузова

Honda засветила необычный фургон - без центральной стойки кузова

Новий розвізний фургон Honda N-VAN відноситься до субкомпактным автомобілів, т. зв. кей-карів і пропонується в трьох варіантах, що відрізняються по дизайну.

При погляді на Honda N-VAN важко повірити, що це вантажний фургон. У машини повністю засклений кузов і в салоні 4 крісла. Вся справа в тому, що суто пасажирські, 5-місцеві кей-кари ( у Honda така модель називається N-BOX) обкладаються більш високими податками.

Honda засветила необычный фургон - без центральной стойки кузоваHonda N-VAN у виконанні Cool має стандартну по висоті дах.

Фургончик N-VAN як і всі кей-кари відрізняється досить своєрідним дизайном і вертикальною посадкою. Машина пропонується в трьох варіантах зовнішнього оформлення. Це N-VAN G і N-VAN Fun, що відрізняються оптикою і переднім бампером. Ці обидві моделі мають високу дах. А ось третя версія – N-VAN Сool має дизайн аналогічний з N-VAN G, однак дах тут вже стандартної висоти.

Розвізний кей-кар від Honda можна замовити в синьому, чорному, сірому, білому і навіть рожевому кольорах. Переднє та задні пасажирські крісла складаються, утворюючи рівну вантажну площадку: довжиною 2,63 м або 1,51 м від спинок передніх сидінь.

Задні зсувні двері ліворуч по борту істотно полегшують навантаження вивантаження, так як тут відсутня центральна стійка. У підсумку виходить дверний отвір шириною 1,58 м.

Honda засветила необычный фургон - без центральной стойки кузоваHonda N-VAN у версії Fun відрізняється іншою оптикою, переднім бампером і високим дахом.

Вантажопідйомність машини з урахуванням водія і переднього пасажира становить 350 кг. Обсяг вантажного відсіку не називається, проте фірма гарантує, що тут поміститься 40 ящиків з пивом.

Honda засветила необычный фургон - без центральной стойки кузоваСкладні крсла утворюють рівну підлогу, відсутність центральної стійки полегшує вантаження-вивантаження.

Під капотом у Honda N-VAN розташований бензиновий двигун в 660 см куб. Він пропонується у двох варіантах потужності – 58 к. с. і турбованим 64-сильному. Найпотужніший пропонується тільки з варіатором, а ось безнаддувний мотор можна укомплектувати і 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Honda засветила необычный фургон - без центральной стойки кузоваУ вантажний відсік входить до 40 ящиків пива.

Мініатюрний фургончик Honda N-VAN за активної безпеки дасть фору багатьом повнорозмірним побратимам. Машина укомплектована фірмовим safety пакетом Honda Sesing, який включає систему автоматичного гальмування, адаптивний круїз-контроль і систему виявлення пішоходів. В арсеналі також система, яка контролює рух по обраній смузі, а також система, яка вміє читати дорожні знаки.

Honda засветила необычный фургон - без центральной стойки кузоваHonda N-VAN