Компанія Kia відкликає півмільйона автомобілів

Компания Kia отзывает полмиллиона автомобилей

Компанія Kia відкликає 507 000 автомобілів у зв’язку з несправністю подушок безпеки. Сервісна кампанія почнеться в липні.

Під цей відгук, зокрема, потрапили Forte Sedan, Forte Koup, Optima, Optima Hybrid, і Sedona 2010-13 модельних років.

Американська Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) кілька місяців почала розслідування скарг власників цих моделей на дефект подушок безпеки. З-за цього чотири людини загинули, а ще шість осіб отримали травми різного ступеня тяжкості.

У результаті виявилося, що подушки безпеки не розкриваються із-за збою в електричній системі. До речі, подібна проблема була свого часу виявлена і на автомобілях Hyundai. З-за неї в лютому-квітні 2018 року Hyundai відкликав близько 580 тис. автомобілів різних моделей. Також такий дефект подушок безпеки був виявлений в продукції концерну Fiat Chrysler в 2016 році. Тоді було відкликано в США 1,4 млн. автомобілів.

Kia почне цю сервісну кампанію в США в липні. Якщо дефект буде виявлений, то його безкоштовно усунуть. Чи планує Kia відкликати автомобілі в інших країнах з-за цього дефекту – поки не відомо.

Нагадаємо, що буквально кілька днів тому компанія Kia оголосила про відкликання понад 100 000 мінівенів Sedona. Причина – проблема з розсувними дверима.