Маск пообіцяв зробити новий Roadster «дуже швидким»

Маск пообещал сделать новый Roadster «безумно быстрым»

Керівник «Тесли» Ілон Маск пообіцяв зробити спорткар Roadster нового покоління ще швидше. За його словами, у моделі з’явиться спорт-пакет SpaceX (так називається аерокосмічна компанія Маска), який покращить характеристики майбутньої машини. Про це пише Сагѕсоорѕ.

«Те, що ми представили раніше – це був лише Roadster в базовій модифікації. Ми підготуємо для автомобіля набір опцій під назвою SpaceX. Це просто безумство», – заявив Маск.

За словами топ-менеджера, основне завдання моделі – обігнати за усіма можливими характеристиками бензинові спортивні машини, які багато хто, як вважає Мак, досі вважають більш вражаючими.

Новий Tesla Roadster показали в листопаді минулого року. Автомобіль отримав три електромотора, максимальний крутний момент якого досягає 10 000 Нм, а також комплект батарей ємністю 250 кіловат-годин.

Маск пообещал сделать новый Roadster «безумно быстрым»

У компанії стверджують, що спорткар зможе прискорюватися з нуля до 96 кілометрів на годину за 1,9 секунди, а до 160 кілометрів на годину машина набере за 4,2 секунди. Максимальна швидкість – 400 кілометрів на годину. Передбачуваний запас ходу по трасі складе близько 992 кілометрів.

У серію новий родстер запустять не раніше 2020 року. Коштувати машина буде близько 200 тисяч доларів. Зараз компанія приймає попередні замовлення. Передоплата – 50 тисяч доларів.