Mercedes завершує будівництво в Польщі нового заводу зі складання моторів

Mercedes завершает строительство в Польше нового завода по сборке моторов

Німецький автовиробник зробив наступний крок по електрифікації своїх автомобілів і майже завершив будівництво заводу по збірці чотирициліндрових агрегатів для «мягкоих гібридів».

Нове підприємство відкриє додатково 1 тис робочих місць — на 500 більше, ніж планувалося роком раніше. Це пов’язано з високим попитом на машини, оснащеные чотирициліндровими дизельними і бензиновими моторами.

Сам завод буде працювати на відновлюваної електроенергії. Для транспортування комплектуючих будуть використовуватися безпілотники. Крім того, в самому найближчому майбутньому вся паперова документація підприємства буде переведена в цифровий.

«На нашому екологічно чистому заводі Погоди ми будемо випускати високоефективні двигуни для наших гібридних автомобілів і легкових автомобілів з традиційними ДВС. Будівництво цього заводу — це інвестиції в майбутнє і важлива віха на шляху до електромобілів. Це символ нашої відданості справі та німецько-польської дружби», — сказав Маркус Шефер, член ради директорів Mercedes-Benz.

Відзначається, що гібридні силові установки будуть працювати на основі нових моторів і 48-вольтів стартер-генератори.