«Мерседес» запустив сервіс підписки на автомобілі

«Мерседес» запустил сервис подписки на автомобили

Компанія Mercedes-Benz запустила сервіс передплати на автомобілі. Поки він працює на американському ринку в тестовому режимі і тільки у двох містах – Філадельфії (штат Пенсільванія) і Нешвіллі (штат Теннессі). Програма, названа Mercedes-Benz Collection, складе конкуренцію аналогічним сервісів від BMW, Lincoln і Cadillac.

Для користувачів передбачено три рівня підписки: Signature, Reserve і Premier. У кожному з них можна міняти автомобілі в будь-який час за власним бажанням і користуватися послугами консьєрж-сервісу, завданням якого є допомога клієнтам з питань роботи програми. Техобслуговування машин, страховка і оплата програми допомоги на дорогах здійснюється за рахунок Mercedes-Benz.

Базова програма Signature варто 1095 доларів в місяць – поки на неї підписатися можна тільки в Нешвіллі. Вона надає доступ до седану, купе і кабріолету С-Class, кросоверу GLC, родстеру SLC і седану CLA 45 AMG.

«Мерседес» запустил сервис подписки на автомобили

На рівні Reserve (1595 доларів в місяць) вже можна їздити на Е-Класі, кросовері GLE, а також седан і купе С-Class, родстері SLC і вседорожнике GLC 43-й AMG-серії.

Найдорожчий варіант передплати варто 2995 доларів в місяць і поки доступний тільки жителям Філадельфії. Для нього доступні всі моделі лінійки, включаючи топові машини і найпотужніші AMG-варіанти.

Всі рівні підписки передбачають одноразову оплату за активацію аккаунту (495 доларів), при цьому за Signature і Reserve можна також платити щодня, а не помісячно. Це коштує 50 і 75 доларів на день відповідно. Крім того, програма не передбачає апгрейду з базових рівнів до більш дорогих.

Крім BMW, Lincoln і Cadillac, у США набирає популярність програма від Volvo. Вона коштує 600 доларів в місяць і дозволяє кожен місяць міняти машину нову. Однак поки в сервісі доступна тільки одна модель – кросовер XC40.