Мільйони американців висловили бажання придбати електромобіль

Миллионы американцев выразили желание купить электромобиль

Кожен п’ятий житель США готовий у найближчі 5 років придбати автомобіль на електротязі.

Минулого тижня Американська асоціація автомобілістів (AAA), нараховує понад 58 млн. учасників, провела в твіттері цікавий опитування. Вона запитала, який автомобіль у найближчі 5 років воліють купити американці – бензиновий, дизельний або електричний (у тому числі плагін-гібрид).

З’ясувалося, що кожен п’ятий респондент, який відповів на це опитування, найближчим часом має намір придбати електромобіль або плагін-гібрид.

Миллионы американцев выразили желание купить электромобиль

На сьогоднішній день у США на електромобілі припадає менше 1% всіх продажів транспортних засобів. Однак, опитування ААА демонструє, що в найближчі 5 років продажі авто на електротязі зростуть до 20%. У відповідності з кількістю населення Сполучених Штатів, це близько 65 млн. чоловік.

Найбажанішим електромобілем серед американців став Tesla Model X 75D.

Цікаво, що рівно рік тому Американська асоціація автомобілістів проводила ідентичний опитування. Тоді з’ясувалося, що «за» електромобіль проголосувало трохи менше 15%, тобто, всього за рік прихильників електротранспорту значно додалося.

Миллионы американцев выразили желание купить электромобиль

Також, згідно зібраних відповідей учасників опитування 2018 року, ААА зазначила, що гіпотетично придбати електромобіль хотіли б ще більше людей, але поки що їх зупиняє незадоволеність запасом ходу авто на електротязі, а також недостатня кількість зарядних станцій.

Втім, оскільки ці проблеми з кожним роком стають менш помітними, кількість американців, які планують придбати електромобіль, постійно збільшується.