Мотоцикл Royal Enfield Classic отримав ABS в стандарті

Мотоцикл Royal Enfield Classic получил ABS в стандарте

Популярний на індійському ринку, а також у любителів «живої ретро» мотоцикл Royal Enfield Classic 500, отримав в лінійці 2018 року нову версію — з ABS у стандартному оснащенні.

Модель 2018 Classic 500 тепер йде не тільки з ABS, але і з задніми дисковими гальмами (раніше були барабанні) і пасажирським сидінням у стандарті. Ціни починаються від позначки в 5 600 доларів. Колірна гамма для версій для західного ринку складається з п’яти варіантів — два звичайних (чорний і болотно-зелений) і три «військових» («бойовий зелений», пісочного кольору «пустельний шторм» і синій Squadron Blue).

В першу чергу нові мотоцикли будуть запропоновані для північноамериканського ринку.

«Додавання ABS збільшує ступінь впевненості в мотоциклі для досвідчених пілотів, а нові кольори добре доповнять лінійку Classic», — зазначив президент північноамериканського представництва бренду Royal Enfield North America Рід Коупс.

У США оновлена модель доступна вже з червня 2018 року. На інших ринку мотоцикл оновиться трохи пізніше.

Royal Enfield — одна з найстаріших мотоциклетних марок у світі з багатою історією. Зародилася вона в Англії в 1891 році і спочатку спеціалізувалася на виробництві комплектуючих для стрілецької зброї. Перший мотоцикл випустила в 1901 році. З тих пір величезна кількість мотоциклів зійшло з конвеєра Royal Enfield. В кінці 60-х, коли в Європі вибухнула криза в мотопромышленности, компанія Royal Enfield була викуплена індійською компанією, на той момент спеціалізувалася на частковому складанні мотоциклів Royal Enfield для потреб індійської армії і поліції. З тих пір легендарна марка збирається на заводі в індійському Ченнаї. З 1984 байки експортують в Англію та інші країни Європи. Ті машини, які йдуть за кордон, відрізняються кращою якістю збірки, ніж індійські екземпляри, та технічним оснащенням.