Наступний Jeep Grand Cherokee отримає платформу Alfa Romeo

Следующий Jeep Grand Cherokee получит платформу Alfa Romeo

Jeep Grand Cherokee наступного покоління буде побудований на платформі, використаної на кросовері Alfa Romeo Stelvio і седан Alfa Romeo Giulia. Про це керівник концерну Fiat Chrysler Automotive Серджіо Марккионе розповів в інтерв’ю журналістам видання Motor Authority. Інтерв’ю відбулося в минулу п’ятницю, після конференції інвесторів FCA, що пройшла в Італії.

З 2011 року з конвеєра в Детройті сходять Grand Cherokee четвертого покоління з заводським позначенням WK2. Свою платформу вони ділять з Мерседесом М-класу (він же GLE) — її Grand Cherokee успадкував ще з тих часів, коли Jeep був складовою частиною концерну DaimlerChrysler.

«Спочатку платформа для нового «Джипа» створювалася на основі «альфовскої» архітектури, яку допрацювали, щоб на її основі можна було створити Grand Cherokee як з двома рядами сидінь, так і з трьома», — сказав Марккионе в інтерв’ю Motor Authority.

Конкретні терміни поява нового Grand Cherokee поки не названі, але Марккионе підтвердив, що всі роботи по платформі вже завершені. Це може означати, що нова модель вже знаходиться в досить високого ступеня готовності. Передбачається, що мова може йти про появу нового Grand Cherokee у 2020 або навіть 2019 році.

Крім того, у своєму інтерв’ю Марккионе допустив обмовку про те, що безіменний «трирядне сегменту SUV E», анонсований в продуктовому плані компанії, буде називатися Jeep Grand Cherokee.

Следующий Jeep Grand Cherokee получит платформу Alfa RomeoПлан марки Jeep на найближчі п’ять років

На моделях лінійки Grand Cherokee першим з’явиться автопілот. Спершу це буде електроніка другого рівня автономності, але до 2021 року повинні впровадити більш просунутий автопілот третього рівня, що дозволяє на шосе не стежити за дорогою.

У плані розвитку до 2022 року значаться й інші цікаві деталі — надзвичайно компактний кросовер класу A/B, пікап Jeep, флагманські моделі Wagoneer/Grand Wagoneer і чотири електромобіля.