Німці побудували Jaguar XE з динамікою BMW M3

Немцы построили Jaguar XE с динамикой BMW M3

Німецьке тюнінг-ательє Arden представив «заряджений» седан AJ 24 RS, побудований на базі Jaguar XE S. Новинка отримала ряд доопрацювань силового агрегату, змінену зовнішність і динаміку на рівні BMW M3. Ціна машини становить 98 500 євро.

Після втручання фахівців Arden віддача трилітрової компресорної «шістки» зросла з 380 кінських сил і 450 Нм крутного моменту до 463 сил і 583 Нм. Для цього довелося замінити вихлопну систему, переписати програму управління двигуном і і доопрацювати нагнітач.

Розгін з місця до 100 кілометрів на годину у AJ 24 RS займає 4,3 секунди (як у BMW M3 з механічною трансмісією) — вихідної машині на це потрібно п’ять секунд. Максимальна швидкість не повідомляється, але вона вище 250 кілометрів на годину.

Крім модернізованого двигуна, AJ 24 RS отримав новий передній і задній бампер, передній спойлер, капот з вентиляційними прорізами, бічні спідниці, розширені колісні арки і 20-дюймові колісні диски.

Седан AJ 24 RS не зміг перевершити по потужності заводський проект «Ягуара» – хардкорних XE SV Project 8. Седан, побудований заводським ательє Special Vehicle Operations, оснащений п’ятилітровим компресорним двигуном V8, який видає 600 кінських сил і 700 Нм крутного моменту. До «сотні» автомобіль розганяється за 3,5 секунди.

Немцы построили Jaguar XE с динамикой BMW M3