Nissan побудував електричний кемпер

Nissan построил электрический кемпер

Компанія Nissan привезла на регіональне автошоу в Мадриді два автомобіля для подорожей. Біло-салатовий кемпер виконаний на базі компактного микроавтобусика NV200, червоно-білий — на основі більш великої моделі NV300. Причому перший можна замовити і у вигляді електромобіля.

Nissan построил электрический кемпер

Обидві машини — так звані легкі кемпери: всередині серійного мікроавтобуса по лівому борту змонтовано невеликий кухонний блок з вбудованим холодильником, газовою плиткою і компактної мийкою. Ззаду — платтяна шафа. Дах піднімається так, щоб всередині можна стояти в повний зріст, а сидіння заднього ряду розкладаються в ліжко. Ще одне спальне місце можна організувати на «горищі», під піднятою секції даху. Аналогічні машини під брендом California випускає Volkswagen; схожими переробками займається і ряд спеціалізованих фірм.

Nissan построил электрический кемпер

В Іспанії такий кемпер можна придбати у будь-якого дилера Nissan: переробкою машин з схвалення місцевого представництва займається фірма Bram Tecnologies з Каталонії.

Nissan построил электрический кемпер

Серійний мікроавтобус e-NV200 навіть з великою батареєю ємністю 40 кіловат-годину може проїхати на одній зарядці тільки 280 кілометрів. Після чого доведеться робити тривалу зупинку. При це навіть на потужних зарядних станціях CHAdeMO на зарядку батареї до 80 відсотків піде сорок хвилин.

Nissan построил электрический кемпер

Nissan e-NV200 — електрична версія маленького комерційного фургончика NV200. Кузов звичайного NV200 доповнено передньою підвіскою і всіма агрегатами від електромобіля Nissan Leaf — 109-сильним електромотором і батареєю. В ході торішньої модернізації ємність літій-іонного акумулятора збільшили з 30 до 40 кіловат-годин. Завдяки цьому запас ходу зріс з 170 до 280 кілометрів. А під назвою Nissan NV300 ховається фургон Renault Trafic третього покоління з іншим переднім бампером.

Nissan построил электрический кемпер