Новий Audi A1 буде розуміти «рукописні» команди

Новый Audi A1 будет понимать «рукописные» команды

Німецький виробник почав підготовку до прем’єри нового покоління своєї самої молодшої моделі.

Audi опублікувала в Мережі перший тизер субкомпакту A1 нової генерації у форматі відео. Короткий ролик довжиною 5 секунд був розміщений на офіційній сторінці виробника в соціальній мережі Facebook.

Новый Audi A1 будет понимать «рукописные» командыAudi A1

Яким буде сам автомобіль, ми поки не знаємо, зате з допомогою відео нам показують, яким чином водій зможе спілкуватися з автомобілем. Сенсорний екран нової «мультимедийки» дозволяє писати на ній пальцем, а система зможе розпізнати це. Судячи з усього, так можна буде написати, наприклад, пункт призначення, а навігатор прокладе оптимальний маршрут.

До речі, слово Барселона, написане пальцем у цьому тизері, може також вказувати на місце прем’єри маленького хетчбека німецької марки. Крім того, якщо орієнтуватися на останні тренди в автопромі, швидше за все, A1 нової генерації не отримає тридверну модифікацію, а буде пропонуватися виключно в більш практичному, п’ятидверному виконанні Sportback.

Новый Audi A1 будет понимать «рукописные» командыAudi A1

Ніякі інші подробиці про майбутню новинку поки не розкриваються. Але, раз тізерна кампанія вже почалася, чекати нам, ймовірно, залишилося вже не довго. Можна припустити, що модель буде представлена в найближчі тижні.

Новый Audi A1 будет понимать «рукописные» командыAudi A1 Sportback

Зазначимо, маленький хетчбек Audi A1 непогано продається в Європі, а вихід нового покоління повинен тільки підстьобнути продажу. Наприклад, у 2017 році було продано 84 070 одиниць, а за січень-квітень 2018 року вже 26 870 примірників. Для порівняння, у Kia Picanto ці цифри склали 62 161 і 25 366 штук, а у Peugeot 108 – 55 831 і 21 341 одиниця, відповідно.

Новый Audi A1 будет понимать «рукописные» командыAudi A1 Sportback