Новим шефом британської марки Lotus став китаєць з Geely

Новым шефом британской марки Lotus стал китаец из Geely

Керівник британської марки Lotus Жан-Марк Жалі оголосив про рішення покинути британського автовиробника «за власним бажанням». На його місце прийде віце-президент і технічний директор китайської компанії Geely Auto Фень Циньфэнь.

Жан-Марк Жалі очолював «Лотус» з 2014 року, перейшовши в компанію з Peugeot. Тепер топ-менеджер стане керівником фірми JD Classics, яка вважається одним з найбільших у світі продавців олдтаймеров.

Китайський концерн Geely, вже володіє маркою Volvo, купив Lotus і малазийскую фірму Proton в минулому році. У січні 2018-го британський виробник розповів про стратегію свого розвитку, яка включає випуск двох нових спорткарів і вседорожника. У компанії стверджували, що майбутні моделі будуть «прекрасні» в плані дизайну і аеродинаміки, при цьому флагманська модель отримає карбоновий монокок.

За допомогою нових моделей Lotus розраховує збільшити продажі автомобілів з 1,6 до приблизно 3 тисяч примірників на рік. Чи зміниться стратегія розвитку компанії після відходу Жалі, поки не уточнюється.